Czy Twoja podłoga wymaga renowacji? Czy chcesz położyć drewnianą podłogę i może się wahasz? A może szukasz profesjonalnego środka do mycia lub konserwacji podłogi drewnianej? Może chciałbyś ofertę?

Napisz, zadzwoń pomożemy Tobie wybrać najlepsze rozwiązanie, podłogę, która będzie ozdobą Twojego domu oraz pomożemy rozwiać wszystkie wątpliwości.

Podłogi winylowe

Zapytaj o ofertę

Podłogi winylowe cechuje naturalny wygląd, który doskonale imituje kamień, drewno, czy też ceramikę. Winyl nie chłonie wilgoci i co za tym idzie nie odkształca się pod jej wpływem, dzięki czemu można kłaść podłogę winylową w łazience czy kuchni. Ten piękny materiał coraz bardziej nas zaskakuje jakością i niesamowitym designem. Do wyboru jest wiele wzorów, kolorów i motywów podłóg winylowych, co z pewnością docenią osoby, które lubią mieć swobodę w kreowaniu wnętrz. Bogata oferta podłóg winylowych pozwala na stworzenie wnętrza praktycznie w każdym stylu.

Warto dodać, że podłogi winylowe znakomicie nadają się do montażu na instalacji ogrzewania podłogowego. Ze względu na to, że ich grubość to zazwyczaj ok. 5 mm, bardzo dobrze przewodzą ciepło. Panele winylowe imitują drewnianą podłogę nie tylko pod względem wyglądu, lecz także odczucia pod stopami. Podłogi winylowe dobrze amortyzują kroki i zmniejszają hałas.

Jak dbać o podłogę winylową?

Podłogi winylowe są bardzo odporne i wytrzymałe, trzeba jednak o nie odpowiednio zadbać, by nie straciły nic ze swoich właściwości. Nie będzie jednak konieczne olejowanie ani cyklinowanie. Panele winylowe posiadają specjalną warstwę ochronną, dlatego warto używać specjalnych środków przeznaczonych do tego rodzaju podłóg. Na co dzień wystarczy zamiatanie kurzu i przetarcie wilgotną szmatką. W ten sposób można łatwo zabezpieczyć podłogę winylową przed zarysowaniem.
Dodatkowo polecamy profesjonalne środki FLOORSERVICE do pielęgnacji i konserwacji, które są w naszej ofercie sprzedażowej. Stosując zalecane przez nas środki do mycia i konserwacji podłóg , będziecie się cieszyć ich pięknem przez długie lata. Środki te odpowiednio pielęgnują czyszczone podłogi winylowe i zabezpieczają je przed powstawaniem plam i zmatowieniem.

Chcesz wiedzieć więcej?

Zapytaj o ofertę
Moje punkty