Czy Twoja podłoga wymaga renowacji? Czy chcesz położyć drewnianą podłogę i może się wahasz? A może szukasz profesjonalnego środka do mycia lub konserwacji podłogi drewnianej? Może chciałbyś ofertę?

Napisz, zadzwoń pomożemy Tobie wybrać najlepsze rozwiązanie, podłogę, która będzie ozdobą Twojego domu oraz pomożemy rozwiać wszystkie wątpliwości.

Lampy

Zapytaj o ofertę

Jak ważne jest oświetlenie zauważy każdy, wchodząc do różnych sklepów w galeriach handlowych. Zastosowane w nich źródła światła o różnej mocy i barwie, odpowiednio skierowane potrafią wydobyć z półcienia najważniejsze elementy ekspozycji i jednocześnie podkreślić plany na scenie prezentacji produktów.

Podobnie działa oświetlenie we wnętrzach mieszkalnych i biurowych. Niewłaściwie oświetlenie potrafi zniweczyć efekt nawet najlepszego projektu wnętrz i odwrotnie dobrze skomponowane oświetlenie potrafi „uratować” słabą aranżację.

Pierwszym elementem na jaki trzeba zwrócić uwagę planując zakup oświetlenia jest barwa światła. Czy zastosujemy barwę ciepłą czy zimną zależy od rodzaju wnętrza jak też od nastroju jaki chcemy uzyskać i co we wnętrzu zaakcentować.

Należy stosować źródła światła o odpowiednich, stałych parametrach najlepiej markowych producentów.

Kolejnym elementem, na który warto zwrócić uwagę jest jakość materiałów i poziom wykonania wybranych opraw.

We wnętrzach mieszkalnych jako podstawowe oświetlenie najczęściej polecamy stosowanie lamp z kloszami szklanymi (zwykle jest to szkło murano). Dają one ciepłe, miękkie światło rozproszone niezbędne do właściwego funkcjonowania w różnych sytuacjach. W tym wypadku trzeba wiedzieć co się kupuje.

Przez lata zajmowaliśmy się sprzedażą stacjonarną i stąd mamy dobrą orientację w asortymencie oferowanym przez wielu producentów. Zakup internetowy obarczony jest dużym ryzykiem w szczególności, gdy chcemy zaopatrzyć się w droższe lampy.

Nawet markowi producenci mają w swojej ofercie okazy nie do końca spełniające oczekiwania nabywców. Jeżeli nie można sprawdzić jakie światło emituje lampa w rzeczywistości, warto skorzystać z pomocy kogoś z doświadczeniem.

Oświetlenie techniczne i akcentujące w większości wypadków jest dobrze opisane na stronach wytwórców. Ich odpowiednie zastosowanie uzupełnia podstawowe oświetlenie i jest szczególnie istotne dla stworzenia właściwego nastroju w pomieszczeniach – również w tym wypadku możemy pomóc w dokonaniu właściwego wyboru.

Poszukujesz odpowiednio dobranego oświetlenia? Chętnie doradzimy – zapraszamy do kontaktu!

Zapytaj o ofertę
Moje punkty