Czy Twoja podłoga wymaga renowacji? Czy chcesz położyć drewnianą podłogę i może się wahasz? A może szukasz profesjonalnego środka do mycia lub konserwacji podłogi drewnianej? Może chciałbyś ofertę?

Napisz, zadzwoń pomożemy Tobie wybrać najlepsze rozwiązanie, podłogę, która będzie ozdobą Twojego domu oraz pomożemy rozwiać wszystkie wątpliwości.

Firany

Zapytaj o ofertę

Piękne Okna gwarantowane!

Aranżacja okna – temat zostawiany na sam koniec całego procesu projektowania. Często traktowany “po macoszemu” i na zasadzie “coś się znajdzie”.

Zgadzamy się na rozwiązania na szybko i na chwilę, a potem męczymy się z nimi latami…

A tymczasem… piękna zasłona, zgrabna roleta czy żaluzja drewniana mogą momentalnie zmienić charakter pomieszczenia, są wisienką na torcie w aranżacji całego wnętrza lub jak kto woli kropką nad i.

Nie tylko zdobią, ale i regulują dopływ naturalnego światła… Mogą uchronić nas przed spojrzeniami ciekawskich sąsiadów i sprawić, że nawet w słoneczny dzień pośpimy do południa.

Nowoczesne tkaniny mają właściwości termoizolacyjne oraz akustyczne. Niwelują echo powstające w nowoczesnej architekturze, szczególnie tam, gdzie wykorzystujemy dużo betonu, szkła i metalu.

Sprawiają, że lepiej czujemy się w naszych wnętrzach.

Nasze doświadczenie pokazuje, że dobrane przez nas dekoracje służą naszym klientom przez wiele lat. Materiały nie blakną, nie zmieniają koloru pomimo ekspozycji na słońce, nie “wyciągają się”, mechanizmy działają bez zarzutu, a klienci zadowoleni polecają nas dalej…

Nasze dekoracje są pełne elegancji, efektowne i wygodne w codziennym użytkowaniu.

Profesjonalnie ubieramy domy i okna w najpiękniejsze tkaniny.

Porozmawiajmy – pomożemy Ci w doborze odpowiednich firan.

Zapytaj o ofertę
Moje punkty