Czy Twoja podłoga wymaga renowacji? Czy chcesz położyć drewnianą podłogę i może się wahasz? A może szukasz profesjonalnego środka do mycia lub konserwacji podłogi drewnianej? Może chciałbyś ofertę?

Napisz, zadzwoń pomożemy Tobie wybrać najlepsze rozwiązanie, podłogę, która będzie ozdobą Twojego domu oraz pomożemy rozwiać wszystkie wątpliwości.

Blog

„Drewniana podłoga, to swojego rodzaju kanon piękna w wykańczaniu wnętrz”.

Po 21 latach postanowiłam zrezygnować z pracy zawodowej, by oddać się firmie Euro-Nova s.c., którą to razem z mężem stworzyliśmy. Jesteśmy wyłącznym dystrybutorem twardych wosków olejnych, środków myjących i konserwujących do podłóg drewnianych firmy „Floorservice by Overmat”, lakierów, olejów, środków konserwujących firmy „Irsa” a także klejów do podłóg drewnianych pod własną marką „Fado”. Jesteśmy z tego bardzo dumni. Produkty te sprzedajemy w całej Polsce parkieciarzom-rzemieślnikom, także producentom podłóg drewnianych a w ostatnim czasie nawet poza granice naszego kraju. Od niedawna buduję markę Nicowoodcare, która to powstała z myślą o pięknym wnętrzu i pięknej podłodze. Zawsze lubiłam otaczać się pięknem i naturą. Mam słabość do pięknych wnętrz i uwielbiam mieć wpływ na ich aranżacje. Z uwagi na nasze 20 letnie doświadczenie w branży, zajmując się układaniem podłóg drewnianych, postanowiłam nasze dotychczasowe realizacje pokazać i głośno o nich mówić. Działamy głównie z architektami wnętrz i to dla nich realizujemy piękne projekty stawiając na jakość i indywidualność. Staramy się podchodzić do klienta indywidualnie, doradzać, ale także pomagać w aranżacji wnętrz.

Wiedzę i doświadczenie zdobyliśmy uczestnicząc przy realizacjach naszych klientów, wdrażając nasze produkty u wielu producentów podłóg a także w szkoleniach dedykowanych dla wykonawców, parkieciarzy-rzemieślników. Udział w największych i chyba jednych z najważniejszych w technologii na świecie targach branży podłogowej w Hannoverze oraz sama praca w branży pozwoliła pogłębić wiedzę i rozwinąć się jeszcze bardziej. Jesteśmy po to, by dzielić się wiedzą i doświadczeniem z naszymi klientami, wykonawcami, a także pomagać im w rozwiązywaniu problemów. Niebawem ruszam z naszym showroom, który będzie przyjazny wnętrzom jak i pięknej podłodze. Z pewnością będzie to miejsce dla architektów wnętrz, wykonawców i klientów stawiających na luksus i wyjątkowe miejsce, oczywiście z piękną podłogą. Zapraszam do kontaktu oraz na mojego fanpage.

Moje punkty