Czy Twoja podłoga wymaga renowacji? Czy chcesz położyć drewnianą podłogę i może się wahasz? A może szukasz profesjonalnego środka do mycia lub konserwacji podłogi drewnianej? Może chciałbyś ofertę?

Napisz, zadzwoń pomożemy Tobie wybrać najlepsze rozwiązanie, podłogę, która będzie ozdobą Twojego domu oraz pomożemy rozwiać wszystkie wątpliwości.

Podłogi drewniane

Zapytaj o ofertę

Podłogi drewniane od setek lat używane są w domach. Bez wątpienia mamy do czynienia z rozwiązaniem ponadczasowym. Wpływ na popularność drewnianej podłogi mają wpływ między innymi dobre właściwości termoizolacyjne i wyciszające, wysoka trwałość i odporność na obciążenia. Nie wolno też zapominać o uniwersalności drewnianego parkietu. Podłoga drewniana dostępna jest w licznych wzorach i rodzajach drewna, co sprawia, że będzie ona świetnym tłem dla aranżacji wnętrz w różnym stylu.

Deski podłogowe

Wybór właściwego drewna na deski podłogowe jest bardzo istotny i warto poświęcić na niego odpowiednio dużo czasu. Dzięki temu można mieć pewność, że gotowa podłoga drewniana warstwowa spełni oczekiwania i będzie się pięknie prezentować. Przykładowo deski dębowe doskonale się sprawdzą w przypadku klasycznych rozwiązań w domu. Zachęcamy do przyjrzenia się naszej ofercie parkietu drewnianego i desek podłogowych.

Deska dębowa – klasa Natural

Naturalna barwa i struktura drewna, dopuszczalne małe zdrowe sęki.

Deska dębowa – klasa Rustikal

Bardzo urozmaicona barwa i struktura drewna, mocne zabarwienia, dopuszczalne zdrowe sęki.

Deska dębowa – klasa Country

Bardzo urozmaicona barwa i struktura drewna, mocne zabarwienia, dopuszczalne duże sęki z pęknięciami.

Deska dębowa – klasa Country Polar

Wyselekcjonowane elementy z bielem oraz jasnymi przebarwieniami.

Deska dębowa – klasa Rustikal z chodnikami po owadach

Wyselekcjonowane elementy z chodnikami po owadach.

Deska jesionowa – klasa Natural

Elementy wyselekcjonowane ze względu na jasny kolor

Deska jesionowa – klasa Natural

Kolorystyka naturalna, stonowana, małe sęki

Deska jesionowa – klasa Natural

Kolorystyka zróżnicowana, intensywne przejścia, sęki

Układanie podłóg drewnianych

Prawidłowe układanie podłóg drewnianych ma ogromne znaczenie nie tylko w kwestii wyglądu parkietu drewnianego, lecz także jego trwałości oraz funkcjonalności. Powierzając ułożenie desek podłogowych naszej firmie, możecie być pewni doskonałych efektów i pięknej podłogi drewnianej. Podłogę można układać na różne sposoby. Zdecydowanie najpopularniejszym sposobem układania desek podłogowych jest tzw. cegiełka nieregularna. Deski o różnych długościach są wtedy montowane równolegle do siebie wzdłuż lub wszerz pomieszczenia tak, aby ich czoła jak najrzadziej się spotykały. Przy pracy korzystamy z odpowiedniego kleju do desek podłogowych, np. z kleju Fado do parkietu i deski podłogowej.

Jodełka francuska

Innym znanym i uznanym wzorem ułożeń podłogi drewnianej jest parkiet jodełka francuska. Parkiet ten korzysta ze wzoru, który polega na tym, że deski przycinane są na czołach pod kątem 45° lub 60° stopni. Jodełka francuska najczęściej jest wykorzystywana do wnętrz tradycyjnych, ale sprawdzi się też w przypadku wnętrz bardziej nowoczesnych.
Do układania podłóg drewnianych niezbędny będzie wysokiej jakości klej do desek podłogowychW naszym sklepie dostępny jest klej Fado do parkietu i deski podłogowej, który gwarantuje doskonałe efekty i radość z korzystania z drewnianej podłogi. Kleje Fado to produkty sprawdzone i cieszące się niesłabnącą popularnością.

Chcesz wiedzieć więcej?

Zapytaj o ofertę
Moje punkty