Czy Twoja podłoga wymaga renowacji? Czy chcesz położyć drewnianą podłogę i może się wahasz? A może szukasz profesjonalnego środka do mycia lub konserwacji podłogi drewnianej? Może chciałbyś ofertę?

Napisz, zadzwoń pomożemy Tobie wybrać najlepsze rozwiązanie, podłogę, która będzie ozdobą Twojego domu oraz pomożemy rozwiać wszystkie wątpliwości.

Nasze realizacje

Drewno zawsze odgrywało dużą rolę jako materiał najbardziej przyjazny człowiekowi, dlatego niech ono będzie inspiracją do Twojego wnętrza, by żyć w zgodzie z naturą i być blisko niej.

Inspiracje czerpiemy przede wszystkim od Klientów, bo przecież są to ich marzenia o pięknym wnętrzu, a my jesteśmy po to, by je spełniać. Projektanci dają nam także pole do popisu, zachęcając do realizacji wymyślnych projektów.

Z uwagi na wieloletnią współpracę z fabrykami podłóg, mamy coraz więcej możliwości do zaoferowania Klientom, bo oferując oleje i chemię do barwienia i postarzania podłóg otwieramy szerszy wachlarz z podłogami, które są na obrazkach czy reklamach.

W kontakcie bezpośrednim oceniamy, czy Klient ma własną wizję, czy może szuka inspiracji na nową podłogę, nowe wnętrze. Dlatego cieszymy się, gdy możemy pomóc i doradzić, a Klient jest zadowolony i po wielu latach mówi, że najładniejsza w domu jest podłoga. To cieszy nas najbardziej.

Moje punkty