Czy Twoja podłoga wymaga renowacji? Czy chcesz położyć drewnianą podłogę i może się wahasz? A może szukasz profesjonalnego środka do mycia lub konserwacji podłogi drewnianej? Może chciałbyś ofertę?

Napisz, zadzwoń pomożemy Tobie wybrać najlepsze rozwiązanie, podłogę, która będzie ozdobą Twojego domu oraz pomożemy rozwiać wszystkie wątpliwości.

Klasy drewna

Klasa drewna Naturalna(Natural)

naturalna barwa i struktura, dowolny układ słoi, naturalne przebarwienia, dopuszczalne zdrowe, jasne, mocno wrośnięte sęki do maksymalnej średnicy 10 mm, dopuszcza się czarne sęki szpilkowe, niedopuszczalny biel

Klasa drewna Rustykalna (Rustikal)

bardzo urozmaicona barwa i struktura drewna, mocne zabarwienia, dopuszczalne zdrowe sęki do średnicy 35 mm, niedopuszczalny biel. W przypadku desek warstwowych dopuszczalne jest szpachlowanie sęków, w tym również ubytków po sękach, o średnicy do 10 mm.

 

Klasa drewna Rustykalna z chodnikami po owadach

z charakterystycznymi chodnikami po owadach.Urozmaicona barwa oraz struktura drewna, mocne zabarwienia, dopuszczalne zdrowe sęki do średnicy 35 mm natomiast niedopuszczalny biel. Przy deskach warstwowych dopuszczalne jest szpachlowanie sęków, w tym również ubytków po sękach, o średnicy do 10 mm.

Klasa drewna Country

bardzo urozmaicona barwa i struktura drewna, mocne zabarwienia, dopuszczalne sęki do średnicy 65 mm, dopuszczalne sęki popękane, z ubytkami (ubytki i pęknięcia są fabrycznie szpachlowane), dopuszczalny rdzeń, niedopuszczalny biel.

Klasa drewna Country Polar

dopuszczalne elementy z bielem oraz jasnymi przebarwieniami (mix klas sortowania Natural, Rustikal oraz Country).

Klasa drewna Country z chodnikami po owadach

Klasa drewna Antyczna (Antique)

charakteryzuje drewno z sękami o średnicach równych 50 mm i większych. Dopuszczalna jest także obecność śladów rdzenia oraz pęknięć, które są szpachlowane.

Moje punkty