Czy Twoja podłoga wymaga renowacji? Czy chcesz położyć drewnianą podłogę i może się wahasz? A może szukasz profesjonalnego środka do mycia lub konserwacji podłogi drewnianej? Może chciałbyś ofertę?

Napisz, zadzwoń pomożemy Tobie wybrać najlepsze rozwiązanie, podłogę, która będzie ozdobą Twojego domu oraz pomożemy rozwiać wszystkie wątpliwości.

Taras drewniany czy z kompozytu?

Proponujemy dwie opcje na taras:
❤️taras drewniany
❤️deska kompozytowa
Wybór należy co Ciebie;-)

Jakie są różnice pomiędzy nimi?

????DREWNO????
Ważną kwestią jest wybór drewna z jakiego zbudujemy taras. Czy będzie to drewno tradycyjne czy egzotyczne? Musimy także pamiętać o czyszczeniu i konserwacji – do podstawowych czynności pielęgnacyjnych należy zaliczyć regularne sprzątanie tarasu. Nie wolno zapominać o zamiataniu i odkurzaniu zgromadzonych zanieczyszczeń. Dzięki temu taras nie będzie zapuszczony i jego konserwacja będzie łatwiejsza.Na pewno żaden właściciel tarasu nie chce, by deski popękały lub zszarzały. Jak temu zapobiec? Najpopularniejszy i najprostszy sposób konserwacji desek tarasowych to olejowanie. Zabieg ten warto przeprowadzać dwa razy w roku. Dzięki tym zabiegom taras będzie wyglądał zawsze świeżo i będzie cieszył oko przez wiele lat. Olej do drewnianej deski tarasowej nie tworzy na powierzchni drewna powłoki, lecz wnika w strukturę drewna, dzięki czemu nie występuje łuszczenie.

????DESKI KOMPOZYTOWE????

to połączenie mączki drzewnej z PCV – idealne połączenie łączące zalety obu materiałów. Deska wygląda na drewnianą, a ma znakomitą odorność na niekorzystne warunki atmosferyczne, wysychanie, wyginanie czy pękanie. Wyróżnia ją również antypoślizgowa powierzchnia oraz łatwość pielęgnacji.


➡️PRODUKTY DO KONSERWACJI⬅️

Jeśli posiadasz taras drewniany sprawdź:
Jeśli posiadasz taras z kompozytu sprawdź:
Moje punkty