Czy Twoja podłoga wymaga renowacji? Czy chcesz położyć drewnianą podłogę i może się wahasz? A może szukasz profesjonalnego środka do mycia lub konserwacji podłogi drewnianej? Może chciałbyś ofertę?

Napisz, zadzwoń pomożemy Tobie wybrać najlepsze rozwiązanie, podłogę, która będzie ozdobą Twojego domu oraz pomożemy rozwiać wszystkie wątpliwości.

Małgorzata Czarnecka

Jest miłośniczką dbałości o wnętrze, która pochyla się nad najdrobniejszymi szczegółami. Tworzy projekty tak, aby przestrzeń była dopasowana dokładnie do osobowości i potrzeb jej mieszkańców.

Kreuje klimat, który ma znaczenie dla naszego samopoczucia, wpływając na nasze wzajemne relacje. Zajmuje się projektowaniem od kilku lat. Posiada umiejętność widzenia przestrzennego oraz zdolności organizacyjne, które są fundamentem prowadzonej przeze nią działalności. Największą przyjemność sprawia jej projektowanie wnętrz mieszkalnych.

Każdy projekt traktuje jako niepowtarzalne wyzwanie aranżując funkcjonalne, spójne stylem architektonicznym i z nowoczesnym designem wnętrza. W swoich pracach wykorzystuje wysokiej jakości, ciekawe materiały od cenionych dostawców. Dodatkowo zapewnia profesjonalne doradztwo i nadzór autorski jako gwarancję sprawnej i solidnej realizacji projektu.

Moje punkty