Czy Twoja podłoga wymaga renowacji? Czy chcesz położyć drewnianą podłogę i może się wahasz? A może szukasz profesjonalnego środka do mycia lub konserwacji podłogi drewnianej? Może chciałbyś ofertę?

Napisz, zadzwoń pomożemy Tobie wybrać najlepsze rozwiązanie, podłogę, która będzie ozdobą Twojego domu oraz pomożemy rozwiać wszystkie wątpliwości.

Autorski projekt mieszkania

Mieszkanie urządziliśmy z myślą o sobie i dla siebie. Projekt wspólnie stworzyliśmy z naszym projektantem Jarosławem Korsakiem, z którym współpracujemy od wielu lat. Niech ono będzie taką naszą wizytówką.

Krótko o naszej realizacji;-)

Chemię, którą użyliśmy do montażu podłogi i jej zabezpieczenia mamy w naszej ofercie sprzedażowej. W całym mieszkaniu użyliśmy kleju FADO do podłóg drewnianych i oleju Floorservice. Na podłodze jest ułożona deska postarzana dębowa. Natomiast kuchnia i jej elementy jest z drewna orzech amerykański.

W salonie stół i szafka RTV oraz elementy wykończeniowe łazienki wykonane zostały z tego samego drewna, co kuchnia-orzech amerykański. Meble w całym mieszkaniu zabezpieczyliśmy olejem Overmat

Na tarasie położyliśmy modrzew syberyjski.  Użyliśmy do zabezpieczenia deski tarasowej olej Overmat

Moje punkty